About us

TROCHĘ HISTORII...

W 2003 roku, spośród wieloletnich pasji i zainteresowań narodził się niebanalny pomysł. Jego twórcy zajęli się termotransferem i stworzyli pierwsze wspólne dzieło - Alligator. Ta manualna prasa transferowa dzięki swojej wyjątkowości i precyzji zachwyciła liczne grono użytkowników.

Przez kolejne lata działalność rozwijała się dynamicznie, i z każdym dniem przybywało nowych pomysłów. Wzbogacono produkcję o półautomatyczne termoprasy, a także technikę sublimacji. Wprowadzono do oferty usługę kompleksowego wyposażania firm w urządzenia do termotransferu i sublimacji oraz szeroki wachlarz fotogadżetów i mediów do sublimacji, termotransferu.

DZISIAJ...

Założyciele „Sit Wuja Toma” nie spoczęli na laurach i są otwarci na niestandardowe rozwiązania. Firma specjalizuje się w produkcji przodujących na rynku polskim i europejskim manualnych i półautomatycznych termopras. Jej domeną są dobrze przemyślane rozwiązania konstrukcyjne i zakorzenienie w branży poligraficzno-reklamowej.

Firma jest ukierunkowana przede wszystkim na rozwój. Ogromne zainteresowanie naszymi produktami, opinie zadowolonych klientów oraz zdobyte wyróżnienia motywują nas do dalszych prac nad doskonaleniem technologii produktów oraz sprzedaży. Dlatego kierując się wzrostem wygody naszych odbiorców rozpoczeliśmy sprzedaż internetową.

"Sita Wuja Toma" to nie tylko maszyny i technologia, to również zespół solidnych i zaangażowanych osób gotowych do podjęcia działań ku rozpoczęciu współpracy z nowymi odbiorcami oraz pogłębieniu relacji z dotychczasowymi klientami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami oraz liczymy na dalsze uznanie. Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie do współpracy.

Jakość
Do produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych i profesjonalnych podzespołów. Przeprowadzamy testy, aby nieustannie udoskonalać technologię.
Bezpieczeństwo
Nasze urządzenia są zgodne z europejskimi normami
EG (LVD) 73/23/EEC + 93/68/EEC
EG (EMC) 89/336/EEC + 92/31/EEC + 98/13/EC
Serwis
Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis termopras.
Gwarancja
Na nasze urządzenia przyznajemy 2 lata gwarancji – od drzwi do drzwi.
Dodatkowe formy płatności
Proponujemy leasing i sprzedaż ratalną - LUKAS BANK.